COVID-19 Virusas

Dėl trūkstamų medicinos ir sanitarijos produktų rinkoje GELBĖK MANE komanda operatyviai reaguoja ir tiesiogiai bendradarbiauja su privačiais agentais Kinijoje. GELBĖK MANE  misija yra aprūpinti įstaigas, įmones ir padėti žmonių grupėms gauti reikiamą skaičių medicinių priemonių saugumui užtikrinti bei likviduoti esamus padarinius susijusius su Koronos virusu.

Platesnė informacija apie produktus skaitykite čia 

Šie produktai bus platinami įvairiuose Lietuvos miestuose. GĖLBĖK MANE  sutelks dėmesį į aukštos kokybės produktus ir paskirstys juos. 

Esame įsigiję „sertifikuotų“ patvirtintų kaukių gamintojų iš Kinijos ir galime skirti tūkstančius užsakymų, jei bus skirtas tinkamas finansavimas.

GELBĖK MANE neuždirba iš kaukių platinimo, skirtingai nei daugelis, kurie bando susigrąžinti pinigus šios krizės metu. Mes dirbame tiesiogiai su gamybos įmonėmis, pastoviai komunikuojame.

Svarbu: Užsakymai atliekami tik įmonėms ir suorganizuotai žmonių grupei -(susikooperavusiai grupei, kooperuotis galite mūsų facebook grupėje) kad užsakymas būtų didelis. Užsakymas vykdomas tiesiai iš gamintojų Kinijoje, saskaita išrašoma tai pat gamintojų. Agentė Kinijoje dirba mūsų kitai įmonei 3 metus, todėl padėjo surengti Lietuvai mažiausias prekių kainas su greičiausiu bei pigiausiu pristatymu mums. Dėl siuntimo kainų rupinasi Esiuntimas bei Kinijos agentė. Šiuo principu norime padėti, o ne pasipelnyti. Todėl atvirai matysite gamintojo išrašyta sąskaita.